Aikataulut

Aikataulut

Tanssien viikkokalenteri

Hox! Voit katsoa eri ryhmien aikatauluja valitsemalla välilehdestä ryhmän.

<
>
maanantai
18.11.2019
  • 14:00 > 17:00
    Vaparit
  • 17:00 > 17:45
    R2 Vakiot
  • 17:45 > 18:45
    R3 Vakiot
  • 17:45 > 18:45
    Lasten tanssillinen rytmiliikunta
    Linnanmaan liikuntahalli
  • Linnanmaan liikuntahalli
  • 18:45 > 20:00
    R4 Vakiot
  • 20:00 > 21:15
    E Aikuiset
  • 21:15 > 22:00
    Vaparit
tiistai
19.11.2019
  • 14:00 > 17:00
    Vaparit
  • 17:15 > 18:00
    R1 kilparyhmä+R2 lat
  • 18:00 > 19:00
    R3 Lattarit
  • 19:00 > 20:15
    R4 Lattarit
  • 21:15 > 22:00
    Vaparit
keskiviikko
20.11.2019
  • 14:00 > 17:30
    Vaparit
  • 18:00 > 18:45
    R2 Vak/Lat
  • 18:45 > 20:00
    R3+R4 Vak/Lat
  • 20:00 > 21:00
    TTT aikuisten alkeet
  • 21:15 > 22:00
    Vaparit
torstai
21.11.2019
  • 14:00 > 17:15
    Vaparit
  • 17:15 > 18:00
    R1 kilparyhmä vak
  • 18:00 > 18:45
    Lasten kilpatanssin alkeet
    Värttö
  • 18:45 > 20:00
    Practise
    Ohjattu practise parittomat viikot!!
  • Ohjattu practise parittomat viikot!!
  • 18:00 > 18:45
    Tirriäiset ja Pörriäiset
    Värtön päiväkoti
  • 18:45 > 19:30
    Koululaisten Latin Ryhmä
    Värtön päiväkoti
  • 20:00 > 21:15
    Nuorten ja aikuisten kilpatanssin alkeisjatko
perjantai
22.11.2019
  • 14:00 > 22:00
    Vaparit
  • 18:00 > 18:55
    Sololattarit
  • 19:00 > 19:30
    Kehonhuolto
lauantai
23.11.2019
  • 10:00 > 22:00
    Vaparit
sunnuntai
24.11.2019
  • 10:00 > 15:00
    Vaparit
  • 17:00 > 20:00
    Vaparit
<
>
maanantai
18.11.2019
  • 14:00 > 17:00
    Vaparit
  • 17:45 > 18:45
    Lasten tanssillinen rytmiliikunta
    Linnanmaan liikuntahalli
  • Linnanmaan liikuntahalli
  • 20:00 > 21:15
    E Aikuiset
  • 21:15 > 22:00
    Vaparit
tiistai
19.11.2019
  • 14:00 > 17:00
    Vaparit
  • 21:15 > 22:00
    Vaparit
keskiviikko
20.11.2019
  • 14:00 > 17:30
    Vaparit
  • 20:00 > 21:00
    TTT aikuisten alkeet
  • 21:15 > 22:00
    Vaparit
torstai
21.11.2019
  • 14:00 > 17:15
    Vaparit
  • 18:00 > 18:45
    Lasten kilpatanssin alkeet
    Värttö
  • 18:45 > 20:00
    Practise
    Ohjattu practise parittomat viikot!!
  • Ohjattu practise parittomat viikot!!
  • 18:00 > 18:45
    Tirriäiset ja Pörriäiset
    Värtön päiväkoti
  • 18:45 > 19:30
    Koululaisten Latin Ryhmä
    Värtön päiväkoti
  • 20:00 > 21:15
    Nuorten ja aikuisten kilpatanssin alkeisjatko
perjantai
22.11.2019
  • 14:00 > 22:00
    Vaparit
  • 18:00 > 18:55
    Sololattarit
  • 19:00 > 19:30
    Kehonhuolto
lauantai
23.11.2019
  • 10:00 > 22:00
    Vaparit
sunnuntai
24.11.2019
  • 10:00 > 15:00
    Vaparit
  • 17:00 > 20:00
    Vaparit
<
>
maanantai
18.11.2019
  • 14:00 > 17:00
    Vaparit
  • 21:15 > 22:00
    Vaparit
tiistai
19.11.2019
  • 14:00 > 17:00
    Vaparit
  • 17:15 > 18:00
    R1 kilparyhmä+R2 lat
  • 21:15 > 22:00
    Vaparit
keskiviikko
20.11.2019
  • 14:00 > 17:30
    Vaparit
  • 21:15 > 22:00
    Vaparit
torstai
21.11.2019
  • 14:00 > 17:15
    Vaparit
  • 17:15 > 18:00
    R1 kilparyhmä vak
  • 18:45 > 20:00
    Practise
    Ohjattu practise parittomat viikot!!
  • Ohjattu practise parittomat viikot!!
perjantai
22.11.2019
  • 14:00 > 22:00
    Vaparit
lauantai
23.11.2019
  • 10:00 > 22:00
    Vaparit
sunnuntai
24.11.2019
  • 10:00 > 15:00
    Vaparit
  • 17:00 > 20:00
    Vaparit
<
>
maanantai
18.11.2019
  • 14:00 > 17:00
    Vaparit
  • 17:00 > 17:45
    R2 Vakiot
  • 21:15 > 22:00
    Vaparit
tiistai
19.11.2019
  • 14:00 > 17:00
    Vaparit
  • 17:15 > 18:00
    R1 kilparyhmä+R2 lat
  • 21:15 > 22:00
    Vaparit
keskiviikko
20.11.2019
  • 14:00 > 17:30
    Vaparit
  • 18:00 > 18:45
    R2 Vak/Lat
  • 21:15 > 22:00
    Vaparit
torstai
21.11.2019
  • 14:00 > 17:15
    Vaparit
  • 18:45 > 20:00
    Practise
    Ohjattu practise parittomat viikot!!
  • Ohjattu practise parittomat viikot!!
perjantai
22.11.2019
  • 14:00 > 22:00
    Vaparit
lauantai
23.11.2019
  • 10:00 > 22:00
    Vaparit
sunnuntai
24.11.2019
  • 10:00 > 15:00
    Vaparit
  • 17:00 > 20:00
    Vaparit
<
>
maanantai
18.11.2019
  • 14:00 > 17:00
    Vaparit
  • 17:45 > 18:45
    R3 Vakiot
  • 21:15 > 22:00
    Vaparit
tiistai
19.11.2019
  • 14:00 > 17:00
    Vaparit
  • 18:00 > 19:00
    R3 Lattarit
  • 21:15 > 22:00
    Vaparit
keskiviikko
20.11.2019
  • 14:00 > 17:30
    Vaparit
  • 18:45 > 20:00
    R3+R4 Vak/Lat
  • 21:15 > 22:00
    Vaparit
torstai
21.11.2019
  • 14:00 > 17:15
    Vaparit
  • 18:45 > 20:00
    Practise
    Ohjattu practise parittomat viikot!!
  • Ohjattu practise parittomat viikot!!
perjantai
22.11.2019
  • 14:00 > 22:00
    Vaparit
lauantai
23.11.2019
  • 10:00 > 22:00
    Vaparit
sunnuntai
24.11.2019
  • 10:00 > 15:00
    Vaparit
  • 17:00 > 20:00
    Vaparit
<
>
maanantai
18.11.2019
  • 14:00 > 17:00
    Vaparit
  • 18:45 > 20:00
    R4 Vakiot
  • 21:15 > 22:00
    Vaparit
tiistai
19.11.2019
  • 14:00 > 17:00
    Vaparit
  • 19:00 > 20:15
    R4 Lattarit
  • 21:15 > 22:00
    Vaparit
keskiviikko
20.11.2019
  • 14:00 > 17:30
    Vaparit
  • 18:45 > 20:00
    R3+R4 Vak/Lat
  • 21:15 > 22:00
    Vaparit
torstai
21.11.2019
  • 14:00 > 17:15
    Vaparit
  • 18:45 > 20:00
    Practise
    Ohjattu practise parittomat viikot!!
  • Ohjattu practise parittomat viikot!!
perjantai
22.11.2019
  • 14:00 > 22:00
    Vaparit
lauantai
23.11.2019
  • 10:00 > 22:00
    Vaparit
sunnuntai
24.11.2019
  • 10:00 > 15:00
    Vaparit
  • 17:00 > 20:00
    Vaparit

TELEMARK TEAM RY

Tietosuoja

Yhteystiedot

(c) Copyright Telemark Team Ry 2019

Web Design by SnowGrains