Aikataulut

Aikataulut

Tanssien viikkokalenteri

<
>
maanantai
25.10.2021
  • 14:30 > 17:00
    Vaparit
  • 17:00 > 17:30
    Masters itseopiskelu
  • 17:30 > 18:30
    Masters VAK
  • 18:30 > 19:30
    Elite VAK
  • 19:30 > 20:00
    Elite itseopiskelu
  • 20:00 > 21:15
    Aikuiset E-D
  • 21:15 > 22:00
    Vaparit
tiistai
26.10.2021
  • 14:00 > 18:00
    Vaparit
  • 18:00 > 19:30
    Masters VAK/LAT
  • 18:00 > 19:30
    Elite VAK/LAT
  • (18.30-19.00 yhteistreeni Masters+Elite,kisasuoritukset)
  • 18:30 > 20:00
    Pyörätuolitanssi jatko/kilparyhmä
  • 20:00 > 21:00
    Vaparit
keskiviikko
27.10.2021
  • 14:00 > 17:00
    Vaparit
  • 17:00 > 17:30
    Masters itseopiskelu
  • 17:30 > 18:30
    Stars LAT
  • 17:30 > 18:30
    Masters LAT
    LAT
  • LAT
  • 18:30 > 19:30
    Elite / LAT
  • 19:30 > 20:00
    Elite itseopiskelu
  • 20:00 > 21:00
    TTT aikuisten alkeet
  • 21:00 > 22:00
    Vaparit
torstai
28.10.2021
  • 11:30 > 17:15
    Vaparit
  • 17:15 > 18:00
    Sunrise
  • 18:00 > 18:45
    Stars VAK/LAT
  • 18:15 > 19:00
    Tirriäiset ja Pörriäiset
    Värtön päiväkoti
  • Värtön päiväkoti
  • 18:45 > 20:00
    Practise
  • 20:00 > 21:15
    Aikuisten alkava E
  • 21:15 > 22:00
    Vaparit
perjantai
29.10.2021
  • 14:00 > 19:30
    Vaparit
  • 19:30 > 21:00
    Vaparit
lauantai
30.10.2021
  • 10:00 > 20:00
    Vaparit
sunnuntai
31.10.2021
  • 10:00 > 15:00
    Vaparit
  • 15:00 > 16:00
    Pyörätuolitanssin alkeet
  • 16:00 > 17:00
    Pyörätuolitanssi jatko/kilparyhmä
  • 17:00 > 20:00
    Vaparit

TELEMARK TEAM RY

Tietosuoja

Yhteystiedot

(c) Copyright Telemark Team Ry 2021

Web Design by SnowGrains